ART / Etchings etc / Colour etching 12769141

nr 1276 9141

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Jukka Vänttinen (b. 1954), signed, dated 2001, numbered 88/200. Subject: 22x44 cm,

COLOUR ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, daterad 2001, numrerad 88/200. Motivet: 22x44 cm

Yes

1000

SEK 700

Monday September 23 2019
at 18:51:02

21/9 22:12:35 1      Vinnande bud